Mount Power paweł horoszko Index pas słucki passat blue paweł herod

Oferty banków – lokaty, kredyty, waluty

Temat: I Międzyklasowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły
I Międzyklasowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w futsalu chłopców. Dnia 14 grudnia 2007 roku odbył się I Międzyklasowy Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w futsalu chłopców. Turniej został rozegrany systemem „do dwóch przegranych”. Kolejność była następująca: 1. miejsce – IIIb 2. miejsce – IIb 3. miejsce – IIIa Najlepszym bramkarzem został wybrany Paweł Horoszko z IIb, najlepszym strzelcem został Wojciech Naruk z IIIa, najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Przemek Andracki z IIIb. Po turnieju została ustalona kadra Zespołu Szkół w Suchowoli do Licealiady Wojewódzkiej w futsalu które odbędą się w miesiącach od stycznia do marca. Pierwszy turniej odbędzie się na początku stycznia u nas a przeciwnikami będą uczniowie z Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej i...
Źródło: losuchowola.edu.pl/forum/viewtopic.php?t=187

Temat: Projekt Przywróćmy pamięć": akcja "Sprzątanie"
...kojarzyć się z cmentarzem. A jednak to miejsce może nim być. Jest nim w pamięci, którą chcemy ocalić. Niekoszone kępy traw, krzaki, pędy skrzypów, gruba warstwa liści i dwa betonowe elementy milczą. Jak długo jeszcze? Może warto im postawić pytania? A wtedy może przemówią i być może otworzą przed nami sekrety budowania pamięci społecznej... http://pl.wikipedia.org/wiki/Ohel Zdjęcia opublikowane w niniejszym tekście wykonał: Paweł Horoszko i Jan Mackiewicz Uwaga! Kolejne spotkanie w piątek 14.11. Zapraszamy
Źródło: losuchowola.edu.pl/forum/viewtopic.php?t=250

Temat: Dzień Sportu
...brało udział około 150 uczniów naszej szkoły. W punktacji drużynowej zwyciężyła wśród dziewcząt jak i chłopców klasa IIa. Drugie miejsce zajęły klasy IIc i IIb, trzecie miejsce – medalowe, zajęła klasa IIIa zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców. W konkurencjach indywidualnych medale zdobyli: Bieg na 60 metrów Dziewczęta 1. Anna Osiecka 2. Agnieszka Gudewicz 3. Ewelina Gajewska Chłopcy 1. Paweł Horoszko 2. Adam Lićwinko 3. Łukasz Kolendo Bieg przełajowy Dziewczęta 1. Magdalena Sieńko 2. Agata Bernacka 3. Ewa Żukowska Chłopcy 1. Łukasz Kolendo 2. Dariusz Abramowicz 3. Paweł Makarewicz Pchnięcie kulą Dziewczęta 1. Katarzyna Głowicka 2. Anna Osiecka 3. Agnieszka Żukowska Chłopcy 1. Michał Suchwałko 2. Adam Bielawski 3. Patryk Bienasz Na...
Źródło: losuchowola.edu.pl/forum/viewtopic.php?t=185

Temat: Wyjazd do Książnicy i IPNu
...się zajmujemy. W bibliotece nie zabawiliśmy długo i z uśmiechem na twarzy mimo tego, że pogoda nam nie dopisywała wsiedliśmy do autobusu. Następnym punktem wycieczki był Instytut Pamięci Narodowej. Tam obejrzeliśmy wystawę fotograficzną poświęconą ks. Jerzemu Popiełuszce oraz wysłuchaliśmy wykładu pana Przemka. Głodni, opuściliśmy budynek IPN-u i pojechaliśmy coś przekąsić. Tekst: Joanna Reducha IIB Zdjęcia: Paweł Horoszko i Andrzej Abramowicz
Źródło: losuchowola.edu.pl/forum/viewtopic.php?t=287