Mount Power patryk mirkowski Index pas słucki passat blue paweł herod

Oferty banków – lokaty, kredyty, waluty

Temat: Nysa Zgorzelec - Motobi B.K.W. 3:2(2:1)
...gradu bramek. 20 Minuta, idealne podanie otrzymuje Maciej Machowski, który strzela obok bezradnego Marcina Foltyna. Jest 1-0. Takiego obrotu sprawy nie spodziewali się nawet najwierniejsi kibice Nysy. Drużyna Mirosława Drączkowskiego prezentowała się ospale i bez boiskowej inwencji. W 35 minucie wreszcie składnie zagrali gracze Motobi. Futbolówkę otrzymał Adam Mostowski, który tuż obok słupka umieścił ją w bramce. Remis. 31 minuta. Patryk Mirkowski podaje do Tomasza Kosztowniaka, który fatalnie przestrzelił 2 metry od bramki! 40 minuta, gospodarze próbują nieporadnie odpowiedzieć. Centra z lewej strony boiska, piłka dotyka ręki Krzysztofa Kotwickiego i sędzia Skrzyński dyktuje rzut karny dla Nysy Zgorzelec. Do futbolówki podchodzi Maciej Machowski i ponownie gospodarze prowadzą. Wynikiem 2-1 kończy się pierwsza odsłona. Tuż po przerwie Maciej Machowski miał...
Źródło: nysazgorzelec.pl/viewtopic.php?t=349